My Favorite Movies
| trinabena27's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Dragonheart 1986, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
An American Haunting 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Underworld 2003, R) |
|
| 10 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 11 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Dark 2005, R) |
|
| 13 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 15 |
The Man 2005, PG-13) |
|
| 16 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 19 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 20 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 21 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 22 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 23 |
The Jungle Book 1967, G) |
|
| 24 |
The Goonies 1985, PG) |
























