My Favorite Movies
| triiney's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Crash 2005, R) |
|
| 2 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 4 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 6 |
Autumn Ball (Sügisball) 2007, Unrated) |
|
| 7 |
Harsh Times 2006, R) |
|
| 8 |
Tais-Toi 2003, Unrated) |
|
| 9 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Reprise 2006, R) |










