Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  trendytanya1's Rating My Rating
1
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
2
Sabrina the Teenage Witch 1996,  PG)
3
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
4
I Love Trouble 1994,  PG)
5
The Parent Trap 1998,  PG)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
an amazing movie.i just loved it
7
Cake 2005,  R)
8
Against the Ropes 2004,  PG-13)
9
Bridget Jones's Diary 2001,  R)
10
When Harry Met Sally 1989,  R)
11
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
good movie and story
12
The Incredibles 2004,  PG)
13
Anger Management 2003,  PG-13)
14
Shall We Dance 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments