Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  treenz44's Rating My Rating
1
Labyrinth 1986,  PG)
2
Scary Movie 2 2001,  R)
3
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
4
Ali G Indahouse - The Movie 2004,  R)
5
Team America - World Police 2004,  R)
6
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
7
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
8
The Fifth Element 1997,  PG-13)
9
Pitch Black 2000,  R)
10
Stick It 2006,  PG)
11
Bring It On 2000,  PG-13)
12
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
13
The Notebook 2004,  PG-13)
14
Patch Adams 1998,  PG-13)
15
Wedding Crashers 2005,  R)
16
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
17
The Longest Yard 2005,  PG-13)
18
Taking Lives 2004,  R)
19
Liar Liar 1997,  PG-13)
20
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
21
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
22
The Pacifier 2005,  PG)
23
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
24
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
25
Scary Movie 2000,  R)
26
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
27
The Bodyguard 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments