My Favorite Movies


  tranquil420's Rating My Rating
1
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar 1995,  PG-13)
2
Batman Begins 2005,  PG-13)
3
Starman 1984,  PG-13)
4
Like Water for Chocolate (Como Agua para Chocolate) 1993,  R)
5
Con Air 1997,  R)
6
The Wizard of Oz 1939,  G)
7
Stigmata 1999,  R)
8
Dogma 1999,  R)
9
Xanadu 1980,  PG)
10
Ghost Rider 2007,  PG-13)
11
Harry and the Hendersons 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments