My Favorite Movies
| toyserrato's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Farscape: The Peacekeeper Wars 2004, PG) |
|
| 2 |
Highlander - Endgame 2000, R) |
|
| 3 |
Crank 2006, R) |
|
| 4 |
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) , Unrated) |
|
| 5 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 7 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 8 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 9 |
Kagen no tsuki (Last Quarter) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 11 |
The Departed 2006, R) |
|
| 12 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Legion 2010, R) |
|
| 14 |
Death Note: The Last Name (Desu nôto 2) 2007, Unrated) |














