My Favorite Movies
| ToxicKizzez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 4 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 5 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 6 |
Darkness 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 10 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 11 |
Chopper 2000, R) |
|
| 12 |
Silent Night, Deadly Night 1984, R) |
|
| 13 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Just My Luck 2006, PG-13) |














