My Favorite Movies
| tovanian1son's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 5 |
Sin City 2005, R) |
|
| 6 |
The Princess & the Marine 2001, Unrated) |
|
| 7 |
U.S. Marine Corps 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Instant Justice (Marine Issue) 1986, R) |
|
| 9 |
The Making of a Marine 2000, Unrated) |
|
| 10 |
Semper Fi: One Marine's Journey 2007, Unrated) |









