Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  toughcutie7's Rating My Rating
1
Van Helsing 2004,  PG-13)
Van Helsing
van helsing is so hot!!!!
2
Stick It 2006,  PG)
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
1 of my fav movies
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
5
Beauty Shop 2005,  PG-13)
6
Epic Movie 2007,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
great action movie
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
11
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
12
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
good magic movie
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
16
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
17
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
18
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
19
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
20
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
21
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
22
The Silence of the Lambs 1991,  R)
23
Hannibal 2001,  R)
24
Hannibal Rising 2007,  R)
25
The Number 23 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments