My Favorite Movies
| tornay94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Great Debaters 2007, PG-13) |
|
| 2 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 3 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Journey to the Center of the Earth 2008, PG) |
|
| 5 |
Meet Dave 2008, PG) |
|
| 6 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Aliens in the Attic 2009, PG) |
|
| 8 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 11 |
The Girl with the Dragon Tattoo 2009, R) |
|
| 12 |
I Am Number Four 2011, PG-13) |












