Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Tormentoflove's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
Pretty Woman 1990,  R)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
4
There's Something About Mary 1998,  R)
5
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
6
School of Rock 2003,  PG-13)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Labor Pains 2009,  PG-13)
13
Labor Pains 2000,  R)
14
Bolt 2008,  PG)
15
A Perfect Getaway 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments