My Favorite Movies


  1. torietaz
  2. torie

My favorite movie's are pritty much anything thats scary.

  torietaz's Rating My Rating
1
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
this is a funny movie
2
Silent Hill 2006,  R)
Silent Hill
Looks kool
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
get's boring but it's pritty good
4
Hoot 2006,  PG)
Hoot
kool
5
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
never seen it but i still think it's good
6
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
it's kool
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
it's pritty good
8
Feng hou (Mad Monkey Kung Fu) 1980,  Unrated)
Feng hou (Mad Monkey Kung Fu)
never seen it but it hase something to do with a monkey so it's kool
9
Funky Monkey 2005,  PG)
Funky Monkey
it's wicked cuz thers a monkey
10
B. Monkey 1998,  R)
B. Monkey
dunno
11
Crazy Monkey Presents Straight Outta Benoni 2005,  Unrated)
Crazy Monkey Presents Straight Outta Benoni
it's cool cuz thers a monkey
12
Iron Monkey 1993,  PG-13)
Iron Monkey
it's cool cuz thers a monkey

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments