My Favorite Movies
| toptomcat28's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 4 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
American Pie 1999, R) |
|
| 15 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 16 |
King Kong 2005, PG-13) |
















