My Favorite Movies
| toothpick2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Mystic Pizza 1988, R) |
|
| 8 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 9 |
Pretty in Pink 1986, PG-13) |
|
| 10 |
Dazed and Confused 1993, R) |
|
| 11 |
How to Deal 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 13 |
Mystery, Alaska 1999, R) |













