My Favorite Movies
| tonygisetto's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 5 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 6 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |











