Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. tonigroz
  2. ...:::T...

I LOVE MOVIES

  tonigroz's Rating My Rating
1
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
LOVE IT LOVE IT LOVE IT
coz Nelly is in it.
2
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
mad as movie
3
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
SO funny......jonny depp is sooo hott
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loved it
6
Ice Princess 2005,  G)
7
Date Movie 2006,  PG-13)
8
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
i love it.
9
Click 2006,  PG-13)
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
mad as movie very funny
11
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
12
Just My Luck 2006,  PG-13)
13
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
14
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments