My Favorite Movies
| toniberesford's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Kidulthood 2005, R) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 12 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 13 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 14 |
Juwanna Mann 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Clueless 1995, PG-13) |














