My Favorite Movies
| ToniaCheevers's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Better Off Dead 1985, PG) |
|
| 3 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
Dragonheart 1986, PG-13) |
|
| 6 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 8 |
Lost Angels (The Road Home) 1989, R) |
|
| 9 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 10 |
Platoon 1986, R) |
|
| 11 |
Underworld 2003, R) |











