My Favorite Movies
| tomsfirehawk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Trek 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 3 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Transporter 3 2008, PG-13) |
|
| 6 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 7 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 8 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 9 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 10 |
Cars 2006, G) |
|
| 11 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 12 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 14 |
Vanishing Point 1971, R) |
|
| 15 |
The Sting 1973, PG) |
|
| 16 |
Once Upon a Time in America 1984, R) |
|
| 17 |
Rear Window 1954, PG) |
|
| 18 |
Psycho 1960, R) |


















