My Favorite Movies


  tomboytoy1123's Rating My Rating
1
Space Jam 1996,  PG)
2
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
3
Blazing Saddles 1974,  R)
4
Young Frankenstein 1974,  PG)
5
Spaceballs 1987,  PG)
6
History of the World -- Part I 1981,  R)
7
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
8
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
9
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006,  R)
10
Police Academy 1984,  R)
11
Police Academy 2 - Their First Assignment 1985,  PG-13)
12
Police Academy 3 - Back in Training 1986,  PG)
13
Police Academy 4 - Citizens on Patrol 1987,  PG)
14
Police Academy 5 - Assignment Miami Beach 1988,  PG)
15
Police Academy 6 - City Under Siege 1989,  PG)
16
Police Academy 7: Mission to Moscow 1994,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments