My Favorite Movies
| tombb219's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Saw III 2006, R) |
|
| 15 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Stargate: The Ark of Truth 2008, Unrated) |
|
| 17 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 18 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 19 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 20 |
Hitman 2007, R) |
|
| 21 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Rambo 1986, Unrated) |






















