My Favorite Movies


  1. tnsarahsmith
  2. Sarah

Give list a short description

  tnsarahsmith's Rating My Rating
1
First Sunday 2008,  PG-13)
First Sunday
"Tick- tock
gunshot."
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
4
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
5
Remember the Titans 2000,  PG)
6
Are We There Yet? 2003,  PG)
7
Are We Done Yet? 2007,  PG)
8
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
VEry funny
9
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
10
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
11
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
12
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments