My Favorite Movies
| tmoyo5's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Double Impact 1991, R) |
|
| 2 |
Hard Target 1993, R) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
National Security 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Desperado 1995, R) |
|
| 9 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 12 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 13 |
Double Blast 1994, PG) |
|
| 14 |
First Blood (Rambo: First Blood) 1982, R) |
|
| 15 |
Rambo III 1988, R) |
|
| 16 |
Rambo: First Blood Part II 1985, R) |
|
| 17 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 18 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 19 |
Rambo (Rambo IV) 2008, R) |
|
| 20 |
Rush Hour 3 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |
|
| 22 |
Soft Target (Crooked) 2006, Unrated) |





















