My Favorite Movies
| tlynn3967's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 2 |
No Reservations 2007, PG) |
|
| 3 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 4 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 6 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Sling Blade 1996, R) |
|
| 8 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 9 |
In the Land of Women 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Mischief 1985, R) |
|
| 12 |
The Man in the Moon 1991, PG-13) |
|
| 13 |
Carolina 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Georgia Rule 2007, R) |
|
| 15 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 16 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Terms of Endearment 1983, PG) |
|
| 19 |
We Are Marshall 2006, PG) |
|
| 20 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 21 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 22 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 23 |
The Outsiders 1983, PG) |
|
| 24 |
The Cowboys 1974, PG) |
|
| 25 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 26 |
Erin Brockovich 2000, R) |

























