My Favorite Movies
| tluvsyou's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Price of Glory 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 5 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Black Cloud 2005, PG-13) |
|
| 9 |
All You've Got 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Crazy/ Beautiful 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Phat Girlz 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 13 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 14 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 15 |
Cars 2006, G) |
|
| 16 |
You Got Served 2004, PG-13) |
















