Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tjtess88's Rating My Rating
1
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
Jay and Silent Bob Strike Back
all-time favorite movie
2
The Boondock Saints 2000,  R)
The Boondock Saints
fucking amazing...where you going? no where!!
3
Green Street Hooligans 2005,  R)
Green Street Hooligans
the greatest movie ever
4
300 2007,  R)
5
American History X 1998,  R)
American History X
straight up downloaded it on my laptop
6
Shooter 2007,  R)
7
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
8
The Departed 2006,  R)
The Departed
Bought it and I love it, my favorite movie of all time!!!!!!
9
Superbad 2007,  R)
10
Iron Man 2008,  PG-13)
11
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
12
A Scanner Darkly 2006,  R)
13
Dogma 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments