My Favorite Movies
| tiyezimi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Core 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Sister Act 2: Back in the Habit 1993, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 10 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 11 |
Powerpuff Girls - Twas the Fight Before Christmas 2003, G) |











