My Favorite Movies
| titi87sexy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 8 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 9 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Final Fantasy - Unlimited (TV SHOW) 2001, Unrated) |
|
| 13 |
Constantine 2005, R) |
|
| 14 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 15 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 16 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 17 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 18 |
Saw 2004, R) |
|
| 19 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 20 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 21 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 22 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 23 |
Troy 2004, R) |
|
| 24 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 25 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 26 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 27 |
The Island 2005, PG-13) |
|
| 28 |
Sin City 2005, R) |




























