My Favorite Movies
| Titannz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |












