Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tinum1973's Rating My Rating
1
Ghost Rider 2007,  PG-13)
2
Days of Thunder 1990,  PG-13)
3
Cocktail 1988,  R)
4
The Fog 2005,  PG-13)
5
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
6
The Scorpion King 2002,  PG-13)
7
Over the Top 1986,  PG)
8
Maximum Overdrive 1986,  R)
9
Norbit 2007,  PG-13)
10
Jailhouse Rock 1957,  Unrated)
11
Braveheart 1995,  R)
12
Resident Evil 2002,  R)
13
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
14
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
15
Christine 1983,  R)
16
Doom 2005,  R)
17
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
20
The Neverending Story 1984,  PG)
21
Radio 2003,  PG)
22
Transformers 2007,  PG-13)
23
Date Movie 2006,  PG-13)
24
The Invisible 2007,  PG-13)
25
Ray 2004,  PG-13)
26
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
27
The Golden Compass 2007,  PG-13)
28
Last Holiday 2006,  PG-13)
29
Spanglish 2004,  PG-13)
30
The Core 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments