My Favorite Movies
| tinajesse4eva's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 8 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Date Movie 2006, PG-13) |










