My Favorite Movies
| Tina4Lyfe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 4 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Fear 1996, R) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Departed 2006, R) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 13 |
A Walk to Remember 2002, PG) |













