Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  timmys1985's Rating My Rating
1
Ghost Rider 2007,  PG-13)
2
Liar Liar 1997,  PG-13)
Liar Liar
top class film funny as hell
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
5
The Wash 2001,  R)
The Wash
good film
6
Gang Related 1997,  R)
Gang Related
shame he died half way through the film
7
Poetic Justice 1993,  R)
8
Soul Plane 2004,  R)
Soul Plane
love this film
9
Bones 2001,  R)
10
Eminem AKA 2004,  Unrated)
11
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
Quality film a+
12
Jackass: Number Two 2006,  R)
13
Jackass - The Movie 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments