My Favorite Movies
| timfan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 4 |
Adventureland 2009, R) |
|
| 5 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Addams Family 1991, PG-13) |
|
| 7 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Zombieland 2009, R) |











