My Favorite Movies


  timesquare07's Rating My Rating
1
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
2
The Man in the Moon 1991,  PG-13)
3
The Crow 1994,  R)
4
The Crush 1993,  R)
5
Pet Sematary 1989,  R)
6
Beetlejuice 1988,  PG)
7
A Place in the Sun 1951,  Unrated)
8
Immortal Beloved 1994,  R)
9
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
10
Blades of Glory 2007,  PG-13)
11
The Goonies 1985,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. timesquare07
    timesquare07 posted 3 years ago

    can't waite to see twilight 11/21/2008