My Favorite Movies


  tillytaffy's Rating My Rating
1
In Search of a Midnight Kiss 2007,  Unrated)
In Search of a Midnight Kiss
I'M IN SERCH OF ANY KISS I DON'T CARE ABOUT THE TIME OF DAY IT IS :(
2
In Search of Dr. Seuss 2003,  Unrated)
In Search of Dr. Seuss
WHAT CAN I SAY ABOUT DR SEUSS,MY FAVOURITE CHILDHOOD BOOKS
3
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie 2006,  G)
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie
WELL COME ON DON'T LAUGH,DIDN'T EVERY GIRL MY AGE HAVE ONE OF THOSE CUTE LITTLE STRAWBERRY SHORTCAKE DOLLYS THAT BLEW STRAWBERRY KISSES !!!!!! OH COME ON GIRLS BAC ME UP HERE !!!!! LEONIE XXXX
4
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
SCARY ,I DON'T THINK SOO
5
Dreamer: The Movie 2005,  Unrated)
Dreamer: The Movie
NOW THIS IS A MUST SEE FOR ALL OF US WHO DAY DREAM
6
Reefer Madness - The Movie Musical 2004,  R)
Reefer Madness - The Movie Musical
YUK!!!!!!!!
7
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
OH SOOOOO ROMANTIC
8
The Search for the Evil One (He Lives) 1967,  Unrated)
The Search for the Evil One (He Lives)
BAR HUM BUG
9
National Lampoon's TV: The Movie 2006,  R)
National Lampoon's TV: The Movie
FUNNY AS
10
LovecraCked! The Movie 2006,  Unrated)
LovecraCked! The Movie
HMMMMMMMMM
11
Oprah Winfrey Presents: Mitch Albom's For One More Day 2007,  Unrated)
Oprah Winfrey Presents: Mitch Albom's For One More Day
WHAT CAN I SAY ,,I JUST LOVE OPRAH WINFREY :):):):):):)
12
You've Got Mail 1998,  PG)
You've Got Mail
I HAVE SEEN THIS MOVIE ABOUT 6000 TIMES,I CAN'T GET ENOUGH OF IT :):):):):):)
13
Sleepless in Seattle 1993,  PG)
Sleepless in Seattle
I HAVE WATCHED THIS MOVIE ABOUT 3000 TIMES ,,,,, LOVE IT :):):):):)
14
All Dogs Go To Heaven 2 1996,  G)
All Dogs Go To Heaven 2
I LOVE THIS MOVIE AND I HAVE A CRUSH ON CHARLIE SHEEN,,, WHAT MORE CAN I SAY :)
15
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
I SAW THIS MOVIE AT THE BOX OFFICE WHEN IT FIRST CAME OUT AND I HAVE SEEN IT ON DVD ABOUT 7 TIMES SINCE :) LOVE IT
16
Notting Hill 1999,  PG-13)
Notting Hill
I HAVE SEEN THIS MOVIE ABOUT 6 TIMES ON DVD :) JULIA AND HUGH MAKE A GREAT PAIR IN IT :)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments