Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tildici's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Equilibrium 2002,  R)
5
American History X 1998,  R)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
7
Forrest Gump 1994,  PG-13)
8
Pulp Fiction 1994,  R)
9
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Gladiator 2000,  R)
12
Shrek 2001,  PG)
13
300 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments