My Favorite Movies


  Tigerlover18's Rating My Rating
1
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
One word: Hilarious!!
2
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
I love Rush Hour!!!
3
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
Love it!!!
4
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
One of the funniest movies i've seen!!
5
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
I loved this movie so much!!!
6
The Master of Disguise 2002,  PG)
7
The Karate Kid 1984,  PG)
The Karate Kid
I love the whole series
8
The Karate Kid Part II 1987,  PG)
9
The Karate Kid, Part III 1989,  PG)
10
The Next Karate Kid 1994,  PG)
11
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
Unleashed (Danny the Dog)
saw it liked it
12
Elektra 2005,  PG-13)
Elektra
saw it loved it
13
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
Amasing movie!
14
My Big Fat Greek Wedding 2002,  PG)
15
The Tuxedo 2002,  PG-13)
The Tuxedo
Love it!
16
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
Aww i love this movie !! It's so sad!
17
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
18
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
19
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
Love it!
20
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005,  PG)
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream)
Love this movie!
21
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
22
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments