My Favorite Movies
| TiffanyRawn's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Jeepers Creepers 2001, R) |
|
| 4 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 8 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Fat Albert 2004, PG) |
|
| 10 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 11 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 12 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
|
| 14 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, G) |
|
| 15 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 16 |
Bad Santa 2003, R) |
|
| 17 |
I'll Be Home for Christmas 1998, PG) |
|
| 18 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 19 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 20 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 22 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002, PG-13) |























