Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tieraresa's Rating My Rating
1
Dreamgirls 2006,  PG-13)
2
Smokin' Aces 2007,  R)
3
Sparkle 1976,  PG)
4
The Five Heartbeats 1991,  R)
5
Hotel Rwanda 2004,  PG-13)
6
Shrek 2001,  PG)
7
Shrek 2 2004,  PG)
8
Shrek the Third 2007,  PG)
9
The Fighting Temptations 2003,  PG-13)
10
Pretty Woman 1990,  R)
11
The Fugitive 1993,  PG-13)
12
Die Hard 1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments