My Favorite Movies
| tiennd23982's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Patch Adams 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Bicentennial Man 1999, PG) |
|
| 3 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 4 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 5 |
My Sassy Girl 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Made of Honor 2008, PG-13) |
|
| 7 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor 2008, PG-13) |
|
| 10 |
The Jane Austen Book Club 2007, PG-13) |
|
| 11 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 12 |
(500) Days of Summer 2009, PG-13) |
|
| 13 |
The Time Traveler's Wife 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Loving Leah 2009, Unrated) |
|
| 15 |
Music From Another Room 1998, PG-13) |















