Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  thomashdz22's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
THIS IS THE BEST TEEN LOVE STORY OF ALL TIME! I LOVE HILARY DUFF & CHAD ,,,,
2
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar 1995,  PG-13)
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar
LOVE DIS MOVIE!
3
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
WHAT CAN I SAY BEST DANCE MOVIE!!1 CHANNING TATUM IS SOOOO HOT!
4
I Know What You Did Last Summer 1997,  R)
I Know What You Did Last Summer
i love dis movie,,
5
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
DAMN SARAH MICHELLE GELLAR IS THE BEST BITCH IN DIS MOVIE!!!
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I LOVE U THE GIRLS....
7
The Proposal 2009,  PG-13)
The Proposal
FUNNYS MOVIE OF 2009
8
You Got Served 2004,  PG-13)
You Got Served
DANCE OFF NEVER LOOK SO GOOD!
9
Clueless 1995,  PG-13)
Clueless
BEST GIRL MOVIE OF ALL TIME,,,,,, WHATEVER LOL!
10
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009,  PG-13)
G.I. Joe: Rise of Cobra
WHAT CAN I SAY BUT CHANNING TATUM
11
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
BEST MOVIE OF A GAME!!!!!!! ZOMBIES RULE!
12
Wrong Turn 2003,  R)
Wrong Turn
HELLA SCARY!!!!
13
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
CHEERS UR ASS OFF
14
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
Love Don't Cost a Thing
LOVE
15
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
THE BEST LOVE STORY OF ALL TIME!
16
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
LOVE IT
17
Honey 2003,  PG-13)
Honey
ITS KOOL
18
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
Why Did I Get Married?
MUST SEE
19
Fast & Furious 2009,  PG-13)
Fast & Furious
BEST CAR MOVIE EVER!
20
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
CHANNING TATUM!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments