My Favorite Movies
| thetzeng's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 5 |
Good Will Hunting 1997, R) |
|
| 6 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 7 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |










