Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  thetruekelly's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
2
Forrest Gump 1994,  PG-13)
3
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
5
A Cinderella Story 2004,  PG)
6
High School Musical 2006,  G)
7
The Perfect Man 2005,  PG)
8
Honey 2003,  PG-13)
9
You Got Served 2004,  PG-13)
10
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
Adam Sandler cracks me up in this one
11
Billy Madison 1995,  PG-13)
12
Big Daddy 1999,  PG-13)
13
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
14
Click 2006,  PG-13)
15
The Guardian 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments