My Favorite Movies
| thetrinity04's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 2 |
Gladiator 1992, R) |
|
| 3 |
Weird Science 1985, PG-13) |
|
| 4 |
Halloween 1978, R) |
|
| 5 |
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991, R) |
|
| 6 |
Mystery Science Theater 3000: The Movie 1996, PG-13) |
|
| 7 |
Nightbreed 1990, R) |
|
| 8 |
300 2007, R) |
|
| 9 |
Four Rooms 1995, R) |
|
| 10 |
The Hole 2001, R) |
|
| 11 |
The Reaping 2007, R) |
|
| 12 |
The Prophecy 1995, R) |
|
| 13 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 14 |
The Exorcist III 1990, R) |
|
| 15 |
Night of the Creeps 1986, R) |
|
| 16 |
Tales from the Crypt: Demon Knight 1995, R) |
|
| 17 |
I'm Gonna Git You Sucka! 1988, R) |

















