Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  theSTACE's Rating My Rating
1
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
2
Some Like It Hot 1959,  Unrated)
3
Sophie's Choice 1982,  R)
4
Beaches 1988,  PG-13)
5
A Muppet Family Christmas 1987,  Unrated)
A Muppet Family Christmas
I want a Fraggle pebble
6
Labyrinth 1986,  PG)
Labyrinth
You have no power over me.
7
Much Ado About Nothing 1993,  PG-13)
8
Jeff Dunham: Arguing with Myself 2005,  Unrated)
Jeff Dunham: Arguing with Myself
PEANUT!!!
9
Jeff Dunham: Spark of Insanity 2007,  Unrated)
Jeff Dunham: Spark of Insanity
STOP TOUCHING ME!!!
10
Jeff Dunham's Very Special Christmas Special 2008,  R)
Jeff Dunham's Very Special Christmas Special
oh jeff-fa-fa! oh jeff-fa-fa!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments