Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  theradiaator's Rating My Rating
1
27 Dresses 2008,  PG-13)
2
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
3
A Cinderella Story 2004,  PG)
4
Raise Your Voice 2004,  PG)
5
She's the Man 2006,  PG-13)
6
Master and Commander: The Far Side of the World 2003,  PG-13)
7
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
8
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
Spider-Man 2002,  PG-13)
11
Beverly Hills Cop 1984,  R)
12
Bandidas 2006,  PG-13)
13
Legally Blonde 2001,  PG-13)
14
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
15
Underclassman 2004,  PG-13)
16
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
17
What Happens in Vegas 2008,  PG-13)
18
Crossroads 2002,  PG-13)
19
The Princess Diaries 2001,  G)
20
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
21
Mamma Mia! 2008,  PG-13)
22
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
23
What a Girl Wants 2003,  PG)
24
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
25
High School Musical 2 2007,  G)
26
High School Musical 2006,  G)
27
Another Cinderella Story 2008,  PG)
28
Pride and Prejudice 2005,  PG)
29
Enchanted 2007,  PG)
30
Legally Blondes 2008,  PG)
31
The Libertine 2004,  R)
32
The Perfect Man 2005,  PG)
33
Just My Luck 2006,  PG-13)
34
Wild Child 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments