My Favorite Movies


  theo24's Rating My Rating
1
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
sick film, a must watch
2
Bad Boys II 2003,  R)
3
Sin City 2005,  R)
4
Boyz n the Hood 1991,  R)
5
Blade 1998,  R)
6
The Transporter 2002,  PG-13)
7
Transporter 2 2005,  PG-13)
8
Take the Lead 2006,  PG-13)
Take the Lead
this film will blow you away
9
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
10
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
11
You Got Served 2004,  PG-13)
12
Scary Movie 2000,  R)
13
Scary Movie 2 2001,  R)
14
Romeo Must Die 2000,  R)
15
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006,  PG-13)
16
Kiss of the Dragon 2001,  R)
17
Unleashed (Danny the Dog) 2005,  R)
18
Hero 2002,  PG-13)
19
Twin Dragons (Shuang long hui) (Brother vs. Brother) 1992,  PG-13)
20
XXX 2002,  PG-13)
21
xXx: State of the Union 2005,  R)
22
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
23
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
24
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
25
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
26
Batman Begins 2005,  PG-13)
27
Underworld 2003,  R)
28
Underworld: Evolution 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments