My Favorite Movies


  TheMarine54's Rating My Rating
1
The Dukes of Hazzard: Hazzard in Hollywood 2000,  Unrated)
2
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
3
The Dukes of Hazzard: The Beginning 2007,  R)
4
The Dukes of Hazzard: Reunion! 1997,  PG)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
Awsome movie!! and Adam Sadler rocks!!
12
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
Best movie ever!!
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
14
Scary Movie 2 2001,  R)
15
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
16
Scary Movie 2000,  R)
17
WWE: The Rise & Fall of ECW ,  Unrated)
18
WWE - Eve of Destruction 2002,  Unrated)
19
8 Mile 2002,  R)
20
Four Brothers 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments