My Favorite Movies
| themantlc22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Jeff Dunham: Spark of Insanity 2007, Unrated) |
|
| 4 |
Jeff Dunham: Arguing with Myself 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Rain Man 1988, R) |
|
| 6 |
Reservoir Dogs 1992, R) |
|
| 7 |
The Departed 2006, R) |
|
| 8 |
The Big Lebowski 1998, R) |
|
| 9 |
Resurrecting the Champ 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Gone Baby Gone 2007, R) |










